Artı Detay MimarlıkBursa Mimarlık Ofisleri
Bursa Mimarlık Ofisleri

Bursa mimarlık ofisleri arasında yurt içi/yurt dışı dev projelere imza atan Artı Detay Mimarlık, 2015 yılından günümüze bir çok projeye imzasını atmış bulunuyor.

Mimar Mustafa Necati Gündüz tarafından kurulan Artı Detay Mimarlık ofisi, yurt dışında; Xazar Tv, yurt içinde; Selam Rezidans, PTT Bölge Müdürlüğü, Türk Telekom Müdürlük Binası, Tuşpa Alışveriş Merkezi, Meriç Oto Alışveriş Merkezi, Akropol İş Merkezi ve Buryap Tower gibi adından sıkça söz ettiren bir çok projeyi hazırlamıştır.

Artı Detay Mimarlık Bursada mimarlık ofisleri arasındaki konumunu başarılı projeleriyle sağlamlaştırmayı, yenilikçi fikirleri ile Bursanın önde gelen mimarlık ofislerinden olmayı hedeflemiştir. Çözüm ortağı olduğu Hane Yapı & İnşaat firması ile HANE PARK İnegöl projesinde Artı Detay farkını ortaya koymaktadır. HANE PARK İnegöl projesini incelemek için tıklayın >>

Referans gösterdiğimiz projelerimiz gelecekte yapabileceklerimizin göstergesi olduğunu düşünüyor ve siz değerli okuyucularımızın projelerimize göz atmasını rica ediyoruz.

Projelerimiz >>

Artı Detay Mimarlık Blog aracılığı ile Bursa mimarlık ofisleri hakkında bilgi almak isteyen ziyaretçilerimize ulaşmak, firmamızın tanıtımını yapmak ve sektörümüz hakkında bilgiler paylaşmayı, bu sayede sektörümüze ilgi duyan yada ihtiyaç duyan kitleye hitab ederek daima etkileşimde kalmayı istiyoruz.

Değerli vaktinizi ayırıp yazımızı okuduğunuz için teşekkür eder, hizmetlerimiz ve projelerimiz hakkında bilgi almak isterseniz sizlere bilgi vermekten mutluluk duyacağımızı hatırlatmak isteriz.

Artı Detay Mimarlık